zawsze razem
SPONSORING

Dziękuję

sponsoring

Osiągajmy sukcesy razem

Od wszech czasów ludzie na całym świecie ulegają duchowi rywalizacji wynajdując coraz to nowe dyscypliny sportu, gry i zabawy. Gdy tylko wymyślono koło i silnik spalinowy, sporty motorowe stały się najbardziej emocjonującą dyscypliną sportu, a zmagania są obserwowane przez miliony kibiców na całym świecie. Pojazdy eksploatowane w ekstremalnie ciężkich warunkach tworzą dla producentów znakomity poligon doświadczalny, a dla wszystkich zainteresowanych znakomite narzędzie promocji swoich marek i produktów.

Wyścigi motocyklowe sponsorowane są przez największe światowe korporacje, które realizują w ten sposób ambitne plany nowoczesnego i skutecznego marketingu.

Relacje z wyścigów przekazywane są przez dziesiątki tysięcy stacji telewizyjnych, radiowych, portali oraz czasopism, pozwalając wyjątkowo efektywnie promować marki i produkty firm wspierających sport. Mając na uwadze obopólny interes stron, serdecznie zapraszam do nawiązania współpracy z moją osobą, a gwarantuję, że symbioza naszych interesów odbije się głębokim echem, kreując i umacniając znakomity wizerunek Państwa firmy, przyczyniając się jednocześnie do wzrostu Waszych dochodów i rozwoju mojej kariery, której ambitnym celem jest zwyciężanie w Motocyklowych Mistrzostwach Świata.

ZA WSPARCIE

DZIĘKUJĘ

Moim sponsorom

Bez, których przygoda z motocyklem nie...

Firma 1 fajna jest tralala

Lorem ipsum...

Firma 2 też

Lorem ipsum...

Firma 3 ulala

Lorem ipsum...

Firma 4 ha ha ha

Lorem ipsum...